Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/plgrafix/domains/plgrafix.pl/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4364
Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron WWW to usługa dla każdego, kto chce żeby jego strona przyciągała nowych klientów i zwiększała firmowe zyski, dzięki pozycji w TOP 10 wyników wyszukiwania!

Ogromna konkurencja na rynku sprawia, że sama strona internetowa czy też świetnie przygotowany sklep to za mało żeby wybić się ze swoją ofertą i zdobywać nowych klientów.

Dlatego, jeśli już masz stronę www lub sklep on-line, zamów pozycjonowanie stron WWW, dzięki której klienci szybko i łatwo znajdą Cię w wyszukiwarce a Ty odczujesz różnice w swoim portfelu.

Dlaczego TOP 10 wyników jest takie ważne?

Przeprowadzono mnóstwo badań, z których jasno wynika, że użytkownicy po wpisaniu interesującej ich frazy kluczowej w wyszukiwarkę, w 90% przypadków sprawdzają jedynie pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Na druga stronę zagląda tak naprawdę odsetek użytkowników nie wspominając o trzeciej, czwartej i kolejnych. Dlatego jeśli Twoja strona internetowa będzie wyświetlać się przykładowo na szóstej stronie z wynikami, to pomimo wspaniałej oferty i supernowoczesnej strony nikt do Ciebie nie dotrze. Wszystkie firmy, które chcą się liczyć na rynku korzystają z pozycjonowania stron i sklepów internetowych, dlatego już teraz wybierz słowa kluczowe na które chcesz pojawiać się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania i zacznij pozycjonować!